قوانین ثبت سفارش از طریق سایت
هنگام سفارش‌دهی در سایت، کاربران موافقت می‌کنند که برای هماهنگی سفارش، معرفی محصولات، پرداخت و… با آن‌ها تماس گرفته شود .

توجه داشته باشید که 09014952991-8 شماره هایی است که MDFPLAN از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال کرده و یا تماس می گیرد .  بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان MDFPLAN،  با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام MDFPLAN است. در صورت دریافت این‌گونه پیامک‌ها، جهت پیگیری قانونی آن را به mdfplanads@gmail.com  اطلاع دهید.

رعایت حریم شخصی فروشگاه

همه مطالب در سایت MDFPLAN ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط MDFPLAN جزئی از دارایی MDFPLAN محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار MDFPLAN است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.

نظرات کاربران و محتوای سایت

تیم MDFPLAN همواره سعی می‌نماید،  مطالب سایت( شامل مشخصات محصولات و…) با نهایت دقت و توجه ثبت گردند.  اما تضمین نمی‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب سایت عاری از اشتباه باشد. اگر سفارش شما مشکلاتی داشته باشد طبق قوانین سفارش طرح شرکت تغییرات صورت می گیرد .

همچنین MDFPLAN هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت نظرات منتشر شده در این قسمت ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید محتویات آن نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را مبنای انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند. همچنین مشخصات محصول، بدون اطلاع قبلی تغییر خواهد کرد. لذا تنها پس از مطالعه کامل مشخصات محصول، سفارش خود را نهایی کنید. اگر برای مدت زمان طولانی محصولات را در سبد خرید خود نگاه داشته‌اید، حتما قبل از تایید نهایی مجددا ویژگی‌ها و قیمت محصولات را بررسی نمایید

در ادامه شرایط یک خرید اینترنتی امن و معتبر از سایت MDFPLAN آمده است. لازم است کلیه مشتریان پیش از خرید از مجموعه MDFPLAN ، نکات زیر را مطالعه نمایند. ثبت سفارش در سایت به منزله پذیرش این شرایط خواهد بود.
                             

۱)قوانین مربوط به ثبت و پذیرش سفارش

1- به جز موارد خاص که پیش از سفارش، بابت نحوه و زمان تسویه هماهنگی کرده‌اند، مشتریان دیگر بایستی پیش از شروع طراحی  نسبت به پرداخت مبلغ کل سفارش اقدام نمایند. بدیهی است سفارشی که تسویه نشده باشد امکان شروع طراحی نخواهد داشت.

(در انتهای برگه روش های پرداخت توضیح داده شده است .) در ضمن مبلغ برای تمامی نقاط کشور یکسان می باشد .

نکته۱: حداکثر یک ساعت ( در ساعات کاری ) پس از ثبت سفارش طراحی شروع می‌گردد. در این صورت امکان  برگشت سفارش وجود نخواهد داشت. این موارد فقط با موافقت بخش فروش و کسر هزینه های مربوطه امکان‌پذیر می‌گردد.
نکته۲: پس از ثبت سفارش، مسئول فروش در اولین فرصت آن را بررسی نموده و درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر، کمبود موجودی یا موارد دیگر با شما تماس می‌گیرد. درصورتی که خریدار پاسخگوی تماس نبوده یا نسبت به پرداخت وجه سفارش اقدام نکند،  سفارش پس از سه روز کاری از زمان ثبت آن حذف خواهد شد.  پس از آن با تماس یا ارسال تیکت می توانید پیگیری کنید .
ضمنا سفارش‌های پرداخت آنلاین قابل برگشت نخواهند بود.
۲ – در هنگام سفارش، مشتریان باید مشخصات فردی نظیر نام و نام خانوادگی شماره تماس و… را به طور صحیح و کامل وارد نمایند. در غیر این صورت، بروز هرگونه مشکل در عدم تماس طراحان شرکت از جمله موارد عدم تماس، تاخیر در تماس ، تاخیر در طراحی و… برعهده مشتری خواهد بود.
۳ – سفارش‌ها با ارسال از طریق شبکه های اجتماعی که مشتری دسترسی داشته باشد پس از بررسی تسویه کامل توسط مسئول فروش و نبود موانع دیگر،  بلافاصله ارسال می‌شوند.

اگر برای زمان ارسال محدودیت خاصی دارید و یا تمایل به تغییر سفارش دارید سریعا با مسئول فروش تماس گرفته،  موضوع را با ایشان هماهنگ نمایید.

۴ – در صورتی قبل از شروع طراحی سفارش شما لغو شود، مبلغ پرداخت شده به حساب مشتری برگشت می شود.

۲) قوانین مربوط به ارسال‌ طرح

۱ – تعیین شبکه اجتماعی بر عهده مشتری می باشد . در صورت عدم دسترسی کاربر شرکت به نرم افزار مورد نظر مشتری ، مشتری موظف است از اپلیکیشن های در دسترس کاربر شرکت استفاده نماید .
همچنین سرعت ارسال طرح با توجه به شرایط سرعت کاربر ارسال کننده طرح و مشتری متفاوت می باشد و شرکت پس از اعلام شروع ارسال طرح در خصوص زمان اتمام ارسال پاسخگو نخواهد بود.
۲ – با توجه به فعالیت غیر حضوری شرکت امکان تحویل طرح به صورت حضور فیزیکی وجود ندارد
۳ – بهتر است مشتریان سفارش‌های ضروری خود را در ابتدای ساعت کاری و صبح هر روز ثبت و پرداخت نمایند تا هرچه سریع‌تر آماده شوند. درصورتی که سفارش شما دیر تر ارسال و صف رندر پر باشد ممکن است در زمان مورد نظر شما آماده نشود؛ تهیه رندر و ارسال آن به روز کاری بعدی موکول خواهد شد.
۴ – MDFPLAN در خصوص کلیه سفارشات ضمانت اجرایی می نماید و در صورت بروز مشکل یک بار امکان تغییرات رایگان وجود دارد .
۵ – خساراتی که ممکن است مشتریان بر اثر تاخیر در دریافت سفارش به علت سرعت اینترنت و یا دسترس نبودن شبکه های اجتماعی و هر موردی که تحت کنترل شرکت نمی باشد ، متحمل شوند بر عهده این مجموعه نبوده و مجموعه تنها مسئولیت دریافت ، طراحی و ارسال طرح را دارد .

۳) قوانین لغو کردن سفارش

1- هنگام اولین تماس مسئول فروش با شما پس از ثبت سفارش در صورت تغییر نظرتان اعلام نموده و سفارش شما را در صف بازپرداخت هزینه میگذارد و طی 24 الی 48 ساعت پس از اعلام لغو سفارش توسط شما هزینه به حساب شما برگشت داده می شود .

2- اعلام شماره حساب توسط مشتری پس از لغو بر عهده مشتری بوده و هرگونه اشتباه در ارسال آن بر عهده مشتری می باشد .

3- در صورتی که طرح در مرحله شروع به طراحی و رندر گیری باشد ملغا کردن سفارش ممکن نیست . در صورت نیاز با هماهنگی مدیریت
 

۴) قوانین پشتیبانی و مرجوع کردن سفارش

1 – مشتری باید در کمتر از 48 ساعت پس از دریافت محصولات و طبق شرایط شرکت  ، شرکت را از وجود تغییرات در طرح باخبر نمایند.

2-  پاسخ اولیه توسط قسمت پشتیبانی طی 24 ساعت کاری به مشتری داده خواهد شد. در صورتی که لازم به بازگشت محصول باشد این موضوع به اطلاع مشتری خواهد رسید.

۵) حق ثبت محصول

مجموعه MDFPLAN مشتری  را به پایبندی به قانون کپی رایت و استفاده از مجوز ناشر و تولید‌کننده ملزم می نماید.
 

۶) سلامت فایل ارسالی

مجموعه MDFPLAN رندر های ارسالی را با جدیدترین سخت افزار و نرم افزار های موجود تهیه می نماید . با این وجود در صورت بروز مشکل الزام به ارسال مجدد طرح دارد و برای مشتری ارسال می نماییم .