بررسی 23 فضای بیرونی زیبا برای ایده ساخت پاسیو یا تراس

تراس یا بهارخواب به فضاهای بدون سقف در معماری گفته می شود که برای استراحت و اوقات فراغت مناسب هستند. چه یک فضای چمن مصنوعی داشته باشید ، چه یک بالکن تنگ شهری یا یک پاسیوی خالی ، برای ساخت تراس کاملاً مناسب است. اغلب اوقات ، تراس ها ممکن است نادیده گرفته شوند زیرا مردم توانایی های خود را نمی بینند ، یا آنها نمی دانند که ایجاد یک اتاق نشیمن یا غذاخوری در فضای باز کاملاً کاربردی روی یک تکه کوچک بتن آسان است. برای دیدن این گزینه های الهام بخش در فضای باز که به راحتی قابل دستیابی هستند ، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

1- مقداری نئون اضافه کنید

تراس با چتر و مبلمان رنگارنگ

یکی از راه های آوردن فوری سبک به گوشه ای از خانه ، آوردن مبلمان نئون پاسیو است.

2-رنگ ، فرش ، صندلی های متنوع

تراس با منقل آتش و فرش هندسی
هنگامی که با یک مربع اساسی از بتن کار می کنید ، ساده ترین راه برای شروع تعریف فضا ، پهن کردن یک فرش در فضای باز است .

3- سرسبزی ایجاد کنید.

بالکن با astroturf
یک ایده جالب برای افزودن بافت و رنگ به بالکن یا سکو افزودن مقداری چمن مصنوعی است.

4- بیسترو در فضای باز

میز ناهار خوری در فضای باز

اگر در آب و هوای گرمتر و بدون باران و برف زندگی می کنید ، دلیلی ندارد که از فضای بیرون خود به عنوان اتاق ناهار خوری دوم استفاده نکنید . ما عاشق افزودن صندلی های بیشتر در اینجا هستیم که در واقع باعث می شود تنظیمات مانند رستوران باشد.

*بیسترو به فرانسوی:bistrot) )که گاهی بیستروت هم خوانده می‌شود بر اساس آنچه یک پاریسی از آن درک می‌کند، رستورانی کوچک است که در محیطی ساده و دوستانه غذاهایی ارزان قیمت ارایه می‌کند.

5- بهشت ​​رشته ای

اتاق نشیمن در فضای باز با چراغ های رشته ای

اگر با یک تکه شن – یا حتی فقط یک حیاط ساده کار می کنید – و نمی خواهید با محوطه سازی سر و کار داشته باشید ، چراغ های رشته ای را که به تیرها بسته شده اند انتخاب کنید تا مرزهای یک اتاق نشیمن در فضای باز ایجاد شود.

6- سیاه و سفید

پاسیو سیاه و سفید

اگر میخواهید بدون فکر کردن زیاد تغییرات اساسی ایجاد کنید ،فقط کافی است سراغ قطعات سیاه و سفید (یا کرم) بروید تا پاسیویی ایجاد کنید که به نظر طراحانه  برسد.

7- سرگرم کننده داخلی

نیمکت بتونی در فضای باز
اگر در واقع می خواهید برای افزودن جزئیات محوطه سازی یا فضای سخت به حیاط خود تغییرات حرفه ای ایجاد کنید ، ساخت یک مکان نشیمن بتونی را در نظر بگیرید.

8- منقل آتش

پاسیوی بتونی با منقل آتش
با یک محوطه بتونی کوچک که دارای یک منقل آتش هندسی است ، محیطی شبیه هتل را به حیاط خانه خود اضافه کنید.

9- تغییرات شیک کویری

پاسیو بتونی با شومینه
این فقط به شما نشان می دهد که چند گلدان کاکتوس ، جزئیات چوب و بالش های ساخته شده از فرش های قدیمی می توانند تا کجا بروند – ناگهان ، شما یک پاسیوی شیک برای مهمانان آماده کرده اید.

10- حفاظ شهری

بالکن شهری
برای ساکنان شهر که به دنبال حفظ حریم شخصی هستند: برای ایجاد یک تراس خلوت ، حصارکشی بامبو را امتحان کنید . شما همچنین عاشق ترکیبی از صندلی های کلاسیک Acapulco و بلوک های مخفی مناسب بودجه خود خواهید شد .

11- برخی از ساختارها را اضافه کنید

پاسیو با میز ناهار خوری چوبی
اگر می دانید چیزی کمی بیشتر از میز و صندلی می خواهید ، از این حیاط پشتی ، ساختاری که سایه ای به شما می دهد و به تعریف منطقه کمک می کند ، توجه داشته باشید .

12- حصارکشی شده

پاسیو با محوطه حصار چوبی
اگر شما با توجه به قرار دادن یک حصار در اطراف خانه ی خود ، در نظر دارید تزئینات انجام دهید برای یک منطقه کوچک صندلی در فضای باز گزینه ی مناسبی است.

13- نیمکت های زیبا برای بالکن

بالکن با صندلی داخلی
چوب روی چوب در بالکن این خانه در شمال غربی اقیانوس آرام به خوبی کار می کند. اگر قطعه مناسبی برای خرید پیدا نکردید ، می توانید وسایل مورد نظر خود را به ام دی اف کار یا نجار حرفه ای سفارش دهید تا مطابق سلیقه و فضایی که دارید تجهیزات مورد نظر را بسازد.

14- Boho Neutral

پاسیو بوهو

در حالی که عاشق ظاهر boho در فضاهای بیرونی هستیم ، این پاسیو میتواند پاسخ مناسبی به خواسته های ما بدهد. به همین دلیل است که ما احساسات کم اهمیت این پاسیو را دوست داریم ، که بافت های boho را به ارمغان می آورد ، اما رنگ های خنثی را انتخاب می کنیم.

15- همه چیز سبز

پاسیو با میز ناهار خوری چوبی
هنگام ایجاد فضای بیرونی ، ابتدا به طبیعت فکر کنید: از گیاهان گلدانی به عنوان تزئین اصلی استفاده کنید و اگر می خواهید میز خود را مرتب کنید ، چیزی جز گلهایی که در قوطی های بازیافتی رنگارنگ کاشته شده اند ، در عین داشتن هزینه ی کم زیبا نیست.

16- مواد مخلوط شده

پاسیو آجری
مواد طبیعی مانند بامبو و چوب خیزران در بحث تزئینات پاسیو بسیار مهم هستند. حتی ایده بعضی افراد که قطعات غیر همسان با مواد دیگر – مانند سنگ مرمر ، کاشی یا فلز مخلوط می کنند، بسیار جالب و زیباست.

17- پاپ زیبای رنگی

باغ پاسیو کوچک
اگر تنها یک باغ کوچک برای کار دارید و فضای زیادی برای مبلمان یا دکوراسیون ندارید ، به رنگ فکر کنید – تمام آنچه که شما نیاز دارید مجموعه ای از صندلی های تاشو ست که قابل جمع کردن هستند.

18- حیاط خلوت ساحلی

اتاق نشیمن در فضای باز

یک بار دیگر ، یک فرش در فضای باز اثبات می کند که هر منطقه در فضای باز می تواند فوراً به یک پسوند خانه تبدیل شود. یک باغ گیاه از گلدان های DIY و برخی المان های ساحل اضافه کنید تا به فضا شخصیت ببخشد.

19- بهشت ​​محافظت شده

ایده پاسیو تحت پوشش
اگر می خواهید سایه ای به حیاط خانه خود اضافه کنید ، به موارد اضافی یا سازه هایی فکر کنید که پاسیوی شما را بپوشاند

20- صندلی های مخلوط

پاسیو با میزهای تراس

این مکان خلوت معاصر(امروزی) با صندلی های پشت فلزی ، چهارپایه چوبی و صندلی های اتاق بوم ، احساسی جالب و الهام گرفته از سبک مکزیک را ارائه می دهد.

21- حس بودن در جنگل ایجاد کنید

بالکن التقاطی
اگر می خواهید بالکن شما واقعاً مانند یک منطقه مهمانی احساس شود ، قطعاً می توانید با مبلمان و تزیینات ،استفاده از هر اینچ برای گیاهان ، الگوها و نشستن بسیار زیاد ، موفق شوید.

22- محلی برای الگو

پاسیو با کاشی طرح دار
کاشی طرح دار و زیبا می تواند یک ایده زیبا باشد ، اما اگر از آن در مقادیر کم استفاده کنید ، هزینه آن چنان زیاد نیست ، همانطور که در این پاسیو کوچک بوهو دیده می شود. با چنین تنظیماتی زیبا ، شما به هیچ چیز دیگری برای جلوه بخشیدن به ظاهر نیاز ندارید.

23- گرم شدن

پاسیو با منقل آتش
منتقل آتش و پروپان یک روش سرگرم کننده و ایمن برای افزودن درام (و گرما!) به فضای بیرونی است. Wayfair را برای برخی از گزینه های مقرون به صرفه امتحان کنید .

در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Pinterest
WhatsApp
Telegram
Email
Print

آخرین نوشته ها

آخرین نمونه کارها

لیست قیمتهای طراحی

تعرفه طراحی داخلی

آشپزخانه مدرن

650,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

آشپزخانه کلاسیک

900,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

کمد و دکور مدرن

520,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

کمد و دکور کلاسیک

650,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

سایر طراحی ها

بر اساس متراژ براورد می شود.

ثبت سفارش طراحی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه plannerce و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت سفارش

ثبت سفارش طراحی​

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه MDFPLAN و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید: