9 ایده آشپزخانه به سبک صنعتی

ویژگی های طراحی صنعتی

اگر تصمیم به طراحی صنعتی برای آشپزخانه خود دارید ، عناصر مختلفی وجود دارد که باید آنها را در اتاق قرار دهید. یک نگاه صنعتی نیاز به فضاهای باز و هوایی دارد که هم با چراغ های طبیعی و هم با چراغ های برقی کار کنند.

اگر در حال بازسازی خانه خود هستید و آشپزخانه محصور است ، حذف یک دیوار را برای باز کردن فضا در نظر بگیرید. طرح های صنعتی برای آشپزخانه های خانگی چندان محبوب نیستند زیرا فقط حدود 0.69٪ در یک نظرسنجی که اخیراً بر روی بیش از 1.78 میلیون آشپزخانه انجام شده است.

مواد در معرض

قرار دادن تیرچه های آجری و سقفی روش های ساده ای برای معرفی زیبایی صنعتی به آشپزخانه شما است. از آنجا که سبک صنعتی از آنچه در کارخانه های قدیمی یافت می شود ، تقلید می کند ، اتاق باید از نظر ظاهری ناتمام باشد. به جای پنهان کردن کانال های سیستم تهویه مطبوع خانه خود در پشت دیوارها ، آن را در معرض دید بگذارید تا به ظاهر صنعتی آشپزخانه شما بیفزاید.

آوردن در نور

هنگام طراحی صنعتی به آشپزخانه ، نور نیز مهم است. پنجره ها را خالی بگذارید تا نور طبیعی بتواند فضا را پر کند. سایه های روشن صنعتی فلزی را نصب کنید تا از پیشخوان ها یا جزیره به عنوان یکی دیگر از ویژگی های برجسته آویزان شود. این اطلاعات در مورد طراحی صنعتی می تواند به شما بگوید که کدام عناصر برای ایجاد این سبک آشپزخانه مهم هستند .

گزینه های کفپوش

مانند اکثر طرح های آشپزخانه ، کفپوش چوب سخت نیز در آشپزخانه صنعتی به خوبی کار می کند. انتخاب تخته های عریض برای تقلید از چوب اصلاح شده می تواند به ایجاد ظاهری ناتمام کمک کند. با این حال ، بتن در بسیاری از خانه ها نیز به خوبی کار می کند.

بتن ارزان است ، اما یک محیط خلاقانه برای کف سازی است. می توان آن را به هر رنگی رنگ آمیزی کرد و در حین نصب ، مهر و موم بتن را می توان شبیه کف دیگر کرد  یا مانند کاشی ها یا کف های چوبی باشد. کفپوش بتونی در همان نظرسنجی در حدود دو درصد از بیش از 575000 آشپزخانه پیدا شده است.

مبلمان صنعتی

هنگام انتخاب مبلمان و لوازم جانبی برای آشپزخانه صنعتی خود ، خرید در فروشگاه های دست دوم ساختمانی را در نظر بگیرید. میزها ، صندلی ها و کنیستر(سبدهای)های فلزی می توانید به فضای صنعتی اضافه کنند.

لوازم خانگی از جنس استنلس استیل به خوبی با طراحی صنعتی متناسب خواهند بود.

کارخانه هایی که در قرن نوزدهم در سراسر ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی گسترش یافته اند ، هیچ شباهتی به تأسیسات صنعتی مدرن امروزی ندارند.

در حالی که مقررات OSHA و مشخصات محصول امروزه مناطق اصلی تمرکز در طراحی هستند ، نسل اول کارخانه ها بسیار هیجان انگیز بود و از دیوارهای آجری برجسته ساخته شده است. در داخل می توانید تیرها و تیرهای فولادی را مشاهده کنید که همه چیز را در جای خود نگه داشته است. چراغ ها از سقف سقوط کرده و در مناطق کاری قرار می گیرند. در حالی که سابقه ایمنی این کارخانه ها کمی مطلوب باقی مانده است ، اما هاله ای از این ساختمانها ظاهری محبوب برای آشپزخانه در خانه های مدرن است.برخی از این ایده ها و عکس های ایده های طراحی آشپزخانه صنعتی را برای خانه خود ببینید تا مهمانان خود را هنگام ورود به آشپزخانه خود به انقلاب صنعتی برگردانید.

1. بر روی آجر تأکید کنید

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در زیرروکش دیوار خود آجر داشته باشید ، می توانید برای نشان دادن سنگ تراش زیر آن روکش را بردارید. در غیر این صورت ، شما چند گزینه دارید. هنوز می توانید روکش دیوار را بتراشید و سپس روکش آجری بزنید یا حتی یک لایه آجر روی گل میخ ها قرار دهید. سپس ، می توانید از رنگ طبیعی آجرها استفاده کنید و یا آنها را رنگ آمیزی کنید تا با طرح رنگی که برای آشپزخانه خود دارید مطابقت داشته باشد.

طراحی صنعتی

2. تیرچه ها را بالای سر قرار دهید

در یک کارخانه معتبر ، سقف تمام شده را نمی بینید. در عوض ، شما می خواهید کانال ها ، لوله ها و تیرهای در معرض دید را ببینید . سقف تمام شده آشپزخانه خود را بیرون بیاورید تا تیرچه های بالای سر و همچنین مجراها نمایان شوند. اگر مجرای شما واقعاً ارزش نشان دادن را ندارد ، می توانید موارد جدیدی نصب کنید ، یا می توانید آن را دوباره اصلاح کنید.  

آشپزخانه صنعتی

3. بگذارید چراغ ها پایین بیایند

اگر به تصاویر کارخانه های قدیمی نگاه کنید ، وسایل نوری  بسیار زیبایی را می بینید که ازسقف آویزان شده اند.  اگر آن را نگه دارید ، آنها را تا سقف اجرا کنید یا تا جایی که سیم کشی به آن متصل شود ، اجرا کنید. این به شما امکان می دهد احساس فضای کار صنعتی را تکرار کنید ، و نور می تواند به عنوان جلوه های هنری دکور از قطعه مکالمه در آشپزخانه شما باشد.

طراحی آشپزخانه به سبک صنعتی

4- فضای پیشخوان خود را صنعتی جلوه دهید

این جزیره آشپزخانه معمولی دارای یک میز آشپزخانه از کاشی ، گرانیت یا سنگ مرمر است که در زیر کابینت های چوبی قرار دارد. برای اینکه فضای آشپزخانه شما بیشتر به یک احساس صنعتی برسد ، یک صفحه از جنس استنلس استیل یا بتن قرار دهید و به جای کابینت ، قفسه های فلزی در معرض آن قرار دهید. این امکان دسترسی راحت تری به تابه ها و سایر وسایلی را که در آنجا قرار می دهید فراهم می کند و همچنین به آشپزخانه شما هاله کارگاه های صنعتی می بخشد.

سطح روی فلز را زیر کمی اضطرب بگذارید ، زیرا کارخانه های واقعی سطوح براق در قفسه های تجهیزات نداشتند. در بالای جزیره ، می توانید از جلوه براق تری به فلز استفاده کنید.

طراحی آشپزخانه

5. مس را از سقف آویزان کنید

اگر مقداری گلدان و قابلمه مسی دارید ، می توانید یک قفسه مسی نصب کنید که از تیرچه یا سقف آویزان باشد و سپس گلدان ها را از آن آویزان کنید. این واقعاً با یک میز کار جزیره ای به رنگ مس ، و رنگ چوب طبیعی در تیرچه های بالا و کابینت بالای سطح پیشخوان بسیار خوب کار می کند. هرچه در آشپزخانه بیشتر از فلز (و به ویژه از فلزات باستانی بیشتر) استفاده کنید ، نمای صنعتی نیز برای شما موثرتر خواهد بود.

دیزاین با ظروف مسی

6. وسایل خانه را نیز مطابقت دهید

می توانید قطعات بی نظیری را برای آشپزخانه خود پیدا کنید. چهارپایه هایی وجود دارد که شما قدمت آنها را به بیش از صد سال بر می دارید که در کنار نوار شما به خوبی کار می کنند. یک سطح صاف از جنس استنلس استیل قرار دهید و چهارپایه را به سمت بالا بلغزانید.

اگر بیشتر به دنبال ظاهری نقره ای و خاکستری هستید ، چهارپایه را به رنگ مشکی مات رنگ کنید. اگر بیشتر به دنبال چوب با تیرچه ها و ظاهر بلوک قصابی هستید ، می توانید اکسیداسیون قهوه ای بیشتری را روی چهارپایه بگذارید.حتی می توانید خلاقیت به خرج دهید و مبلمان نجات کارخانه خود را بسازید!

7. برخی از عناصر مدرن را در صورت دلخواه اضافه کنید.

فقط به این دلیل که شما می خواهید این ظاهر کارخانه را ایجاد کنید ، به این معنی نیست که هر بازسازی باید از دوران قدیم حاصل شود. در بالای آجر ، می توانید چند شبکه مدرن را آویزان کنید تا اوضاع کمی التقاطی شود. اگر راه پله ای دارید که به داخل آشپزخانه یا اتاق مجاور آن پایین می آید ، به آن نرده ای فلزی بدهید که با ظاهر آشپزخانه مطابقت داشته باشد و آن شبکه را به پایین نرده وصل کنید.

پله مدرن

8. فضا را باز کنید

نگاهی به دیوارها بیاندازید ، به ویژه در مواردی که نیاز به تحمل بار دارید. اگر یک دیوار خارجی دارید که دارای نقاطی است که به همان اندازه پشتیبانی نیاز ندارد ، به فکر تبدیل آن به یک سطح شیشه باشید. به این ترتیب می توانید آن دیوار را به پنجره هایی تبدیل کنید که نور طبیعی می آورند.

در حالی که نور مصنوعی ناشی از برخی از وسایل دوره ای قطعاً ایده خوبی است ، نور طبیعی ریخته شده از یک دیوار نیز می تواند یک اثر نفسگیر باشد. در بسیاری از کارخانه های آن دوره دیوارهایی با برخی شیشه ها وجود داشت تا از گرمای فرآیندهای صنعتی خارج شود.

فضای آشپزخانه

9. از بتن استفاده کنید

بتن در فضای داخلی خانه بیشتر و بیشتر محبوب می شود – برای دیوارها ، کف ، سقف و میزهای پیشخوان استفاده می شود. می توان آن را در حالت طبیعی رها کرد و به آن ظاهری صنعتی تر داد یا می توان از روکش هایی استفاده کرد که رنگ و طرح بیشتری را ارائه می دهند.

استفاده از بتن در فضا

بتن در فضای داخلی خانه بیشتر و بیشتر محبوب می شود – برای دیوارها ، کف ، سقف و میزهای پیشخوان استفاده می شود. می توان آن را در حالت طبیعی رها کرد و به آن ظاهری صنعتی تر داد یا می توان از روکش هایی استفاده کرد که رنگ و طرح بیشتری را ارائه می دهند.

بتن گرچه از سایر مواد گرانتر است ، اما می تواند برای ساختن خانه بسیار عالی باشد زیرا با دوام ، محکم ، عایق بندی عالی (صدا و دما) را فراهم می کند و بسیار شیک به نظر می رسد (مخصوصاً اگر می خواهید ظاهری صنعتی به طرح خود بیفزایید).

اینها تنها برخی از ایده هایی است که دکوراتورها برای ایجاد فضاهای صنعتی بی نظیر در داخل آشپزخانه استفاده کرده اند.

به اندازه آشپزخانه ها امکانات مختلف وجود دارد و تنها محدودیت هایی که شما با آن روبرو هستید مربوط به فضای موجود ، نیازهای ساختاری دیوارهای آشپزخانه شما تا حدی است که از خانه پشتیبانی می کند و مبلغی ای که می خواهید هزینه کنید.

وقتی تصمیم گرفتید در مورد رنگ هایی که می خواهید آشپزخانه صنعتی شما برجسته کند ، تصمیم بگیرید که قطعات مختلف فضای جدید خود را انتخاب کنید. بعد از جمع کردن همه چیز ، فضایی خواهید داشت که باعث سرگرمی بیشتر دوستانتان می شود.

اگر می خواهید در خانه بهترین مشاغل را برای مکان خود انجام دهید با یک دکوراتور در منطقه خود صحبت کنید.

دیزاین با بتن

در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Pinterest
WhatsApp
Telegram
Email
Print

آخرین نوشته ها

آخرین نمونه کارها

لیست قیمتهای طراحی

تعرفه طراحی داخلی

آشپزخانه مدرن

650,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

آشپزخانه کلاسیک

900,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

کمد و دکور مدرن

520,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

کمد و دکور کلاسیک

650,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

سایر طراحی ها

بر اساس متراژ براورد می شود.

ثبت سفارش طراحی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه plannerce و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت سفارش

ثبت سفارش طراحی​

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه MDFPLAN و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید: