7مورد از مهمترین اصول طراحی آشپزخانه در سال 2021

ترند آشپزخانه

آشپزخانه واقعاً روح هر خانه است. رعایت اصول اساسی آشپزخانه، از زمان طراحی و قبل از اجرای آشپزخانه لازم و ضروریست.
چندین طراح داخلی پیش بینی های خود را برای طراحی آشپزخانه در سال 2021 به اشتراک گذاشتند. که نتیجه ی آن 7 اصلی ست که برایتان مختصرا توضیح می دهیم:

1) کارایی زیبا

مهم است که آشپزخانه خود را طوری تنظیم کنید که دارای مناطق عملکردی واضح باشد .از آنجا که همه ما بیشتر اوقات در خانه هستیم ، تعداد بیشتری از افراد همزمان در آشپزخانه هستند. داشتن توانایی برای اجازه دادن به این فعالیتها همه به طور همزمان و بدون ازدحام بسیار راحت تر است . آشپزخانه ها باید بیش از خواسته ها از نیازها پشتیبانی کنند. ما به انبارهای عظیم احتیاج نداریم. من فکر می کنم مردم اکنون می بینند که مصرف واقعی آنها چیست و آشپزخانه ها متناسب با یک سبک زندگی کارآمدتر طراحی می شوند.

کارایی زیبا از اصول طراحی آشپزخانه

2) ذخیره در انبار

ما در مقایسه با چیدمان های بزرگ ، فضای آشپزخانه بسته زیادی را می بینیم ، اما در این فضا ، طراحی ها با قفسه های دیواری بازتر و با کمد ساخته شده است. احساس ارگانیک از بافت و مواد مخلوط بسیار استقبال کننده و دوست داشتنی است ، و این مطمئناً محبوب است. 

ما پیش بینی می کنیم که قفسه های قابلمه سقفی دوباره احیا شده زیرا مردم به دسترسی سریع به قابلمه ها احتیاج دارند  و تعداد بیشتری از آنها را خریداری می کنند تا با افزایش دفعات پخت و پز سازگار شوند.  من همچنین سرمایه گذاری در سطوح آشپزخانه را می بینم که برای استفاده مانند بلوک های قصابی یکپارچه تنظیم شده اند.

ذخیره در انبار از اصول طراحی آشپزخانه

3) انتخاب رنگ مورد علاقه

ما در سال گذشته شاهد بوده ایم که بسیاری از کابینت های رنگی مورد توجه قرار گرفته اند. هر طراح و صاحب خانه به دنبال یک محل خروجی برای رنگ آمیزی بیشتر رنگ در خانه های خود بود ، و ما فکر می کنیم این فرصت را دارد که در سال 2021 توسعه یابد. اما من فکر می کنم به جای رنگ آمیزی ، بیشتر شاهد تحول در بسیاری از چوبهای آغشته ، از سفید تا سیاه باشیم. این روشی آسان برای افزودن شخصیت و بافت به آشپزخانه شما است که به نظر می رسد با گذشت زمان بهتر می شود.

انتخاب رنگ مورد علاقه از اصول طراحی آشپزخانه

4) نقطه کانونی

ما متوجه شدیم که علاقه به رنگ از بین نمی رود و پیش بینی می کنیم که آشپزخانه های خنثی  یا  پاپ (عامه پسند: مورد علاقه اکثر مردم) همچنان به محبوبیت خود ادامه دهند. به عنوان مثال ، ما مجموعه هایی را برای ایجاد یک نقطه کانونی اصلی با طراحی رنگارنگ و در عین حال بی انتها دوست داریم.

نقطه کانونی در آشپزخانه

 5) کاربرد مواد طبیعی

اکنون بیش از هر زمان دیگر ، ما به دنبال ایجاد شرایطی در خانه های خود هستیم تا احساس راحتی را ایجاد کنیم ، و مواد نقش مهمی در ایجاد روحیه به فضا دارند. برای سال 2021 ، من تصور می کنم که از مواد موجود در طبیعت برای افزودن استفاده کنم و بخشیدن زندگی به یک فضا ، خواه سنگ طبیعی باشد یا چوب. ..

کاربرد مواد طبیعی در آشپزخانه

6) درعین شیک بودن تمیز کردن آن آسان باشد

مردم در حال سرمایه گذاری در مواد غیر متخلخل و نگهدارنده صفر به عنوان یک گزینه تمیز کردن آسان برای آشپزخانه ها هستند. با وجود بسیاری از محصولات جدید و جذاب ، شما مجبور نیستید که در طراحی فدا شوید. مثلا حرکت گسترده و گرافیکی سنگی یک نمونه ی جذاب و عالی ست. سنگ بیانیه قطعاً یک ترند است و اکنون می توان آن را با قابلیت استفاده ترکیب کرد.

نظافت ساده سطوح در آشپزخانه

7) سنگ مرمر

در سال 2021 ، ما معتقد هستیم که آشپزخانه تمام سفید از گذشته بوده است یا کابینت های پوشیده از چوب ، رنگ های الهام گرفته از طبیعت و شاخص های فلزی ، گرمایی را به ارمغان می آورند که یادآور یک دوره گذشته است ، در عین حال به همان اندازه مدرن می باشند.

ولی سنگ مرمرهایی که دارای رگه های چشمگیر هستند ، نسبت به اسلب های مقاوم تر سالهای گذشته اولویت خواهند داشت.

استفاده از سنگ مرمر در آشپزخانه

برای درک بهتر اصول طراحی آشپزخانه می توانید مهمترین ترندهای آشپزخانه در سال 2021 را مطالعه کنید:

ترندهای آشپزخانه سال 2021

در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Pinterest
WhatsApp
Telegram
Email
Print

آخرین نوشته ها

آخرین نمونه کارها

لیست قیمتهای طراحی

تعرفه طراحی داخلی

آشپزخانه مدرن

480,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

آشپزخانه کلاسیک

680,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

کمد و دکور مدرن

380,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

کمد و دکور کلاسیک

480,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

سایر طراحی ها

بر اساس متراژ براورد می شود.

ثبت سفارش طراحی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه plannerce و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت سفارش

ثبت سفارش طراحی​

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه MDFPLAN و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید: