plannerce ثبت سفارش آنلاین طراحی سه بعدی  انواع دکوراسیون داخلی، طراحی کابینت ، طراحی آشپزخانه و نما

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید : 02191302991

طراحی سه بعدی

آموزش استفاده از اپلیکیشن سفاراش طراحی دکوراسیون پلنرس

* ثبت نام در اپلیکیشن

برای ثبت نام در پلنرس ، ابتدا شماره همراه خود را وارد کنید. بعد از دریافت کد امنیتی احراز هویت ، آن را در مکان مورد نظر وارد کنید.محل سکونت خود را انتخاب کنید و وارد صفحه اصلی اپلیکیشن شوید. از قسمت ویرایش اطلاعات من ، نام خود را وارد کنید و دکمه ویرایش اطلاعات را بزنید. ثبت نام به طور کامل انجام شد و از این پس می توانید سفارشات خود را ثبت کنید.

* ثبت سفارش

برای ثبت سفارش طراحی دکوراسیون، از صفحه اصلی اپلیکیشن، دکمه ثبت سفارش جدید را بفشارید. سپس نوع سفارش خود را انتخاب کنید. صفحه ی پیام رسان برای شما باز می شود .کلیه اطلاعات مربوط به سفارش خود اعم از: متن ،عکس و فیلم را از این طریق برای ما ارسال کنید. سپس سفارش خود را تایید نهایی نمایید. سفارش شما با موفقیت ثبت شد.

* پیگیری سفارش

برای پیگیری سفارشات ، از صفحه اصلی اپلیکیشن ، پیگیری سفارشات را انتخاب کنید. لیست همه سفارشات خود را می توانید در این قسمت ببینید. کد سفارش مورد نظر خود را انتخاب کنید. اکنون می توانید کلیه جزئیات مربوط به این سفارش را مشاهده نمایید.

* تحویل سفارش

بعد از اینکه کار طراحی سفارش شما کامل شد؛ عکس های مربوط به طراحی، در اپلیکیشن آپلود می گردد. برای دریافت این عکس ها از قسمت پیگیری سفارشات کد طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید می توانید عکس های سفارش خود را در این قسمت مشاهده و در گالری گوشی خود ذخیره کنید.

* خروج از حساب کاربری و ورود با شماره دیگر

برای خروج از حساب کاربری از صفحه اصلی پلنرس ویرایش اطلاعات من را انتخاب کنید. سپس روی دکمه خروج از حساب کاربری کلیک کنید. بعد از آن برای ورود مجدد با شماره دیگر، شماره مورد نظرتان را وارد کنید. بعد از دریافت کد احراز هویت،آن را در مکان مورد نظر وارد کنید. و به این ترتیب با حساب کاربری جدید وارد اپلیکیشن می شوید

* درخواست تغییرات و ابعاد

برای درخواست تغییرات یا درخواست ابعاد از قسمت پیگیری سفارشات کد سفارش مورد نظر را انتخاب کنید. از قسمت چت می توانید با طراح در ارتباط باشید و درخواستهای خود را مطرح نمایید.

* پرداخت هزینه سفارش طراحی دکوراسیون

برای پرداخت هزینه، از قسمت پیگیری سفارشات کد سفارش مورد نظر را انتخاب کنید. با استفاده از دکمه پرداخت به طور مستقیم از طریق کارت بانکی پرداخت خود را انجام دهید.

* تماس با پشتیبانی

برای تماس با پشتیبانی از قسمت بالا سمت چپ صفحه اصلی اپلیکیشن روی پشتیبانی کلیک کنید. از پنجره باز شده امکان برقراری تماس مستقیم یا تماس از طریق واتساپ برای شما فراهم می شود.

* استفاده از مطالب

برای استفاده از مطالب موجود در اپلیکیشن، از صفحه اصلی قسمت مطالب را انتخاب کنید.

* دریافت از بازار

داخل اپلیکیشن بازار، پلنرس را جستجو کنید. روی دکمه نصب کلیک کنید بعد از دانلود ، اپلیکیشن را نصب و اجرا نمایید.