چطور می توان دکوراسیون مدرن را تجربه کنیم؟

دکوراسیون مدرن

اگر شما نیز می خواهید دکوراسیون داخلی مدرن را تجربه کنید. اگر می خواهید یک طراحی داخلی خاص داشته باشید. اگر می خواهید بدانید چیدمان کابینت آشپزخانه خود را به چه صورت طراحی کنید. اگر هر سوالی درمورد داشتن یک دکوراسیون مدرن دارید با ما همراه باشید تا شما را در انتخاب تمامی چیدمان منزل تان از جمله کمد دیواری، کابینت آشپزخانه، ام دی اف، جزیره و به طور کلی طراحی داخلی و نمای ساختمان داخلی همراهی کنیم ما همیشه دوست داریم شما بهترین باشید. پس برای بهترین بودن با ما همراه باشید.

تلفیق زیبای چیدم‎ان مدرن و کلاسیک

برخی از افراد علاقه زیادی به چیدمان کلاسیک دارند. اما در عین حال دوست دارند از مدرن بودن نیز فاصله نگیرند. ما برای این افراد طراحی داخلی کلاسیک را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با یک طراحی کلاسیک زیبا و مدرن هر دو مدل را در کنار هم داشته باشید. اما در این زمینه باید حتما از یک طراح حرفه ای کمک بخواهید.

نحوه طراحی و چیدمان کابینت ها و انتخاب اینکه کدام کابینت برای شما مناسب تر است بر عهده طراح است. طراح با استفاده از نرم افزار 3dmax کابینت ام دی اف، کابینت ممبران و سایر مدل های کابینت را برای شما تست می کند تا مناسب ترین را برای منزل شما انتخاب کند. زمانی که طراحی بر روی 3dmax انجام می شود شما راحت تر می توانید انتخاب کنید که کدام یک را برای خانه و آشپزخانه خود می پسندید. اما به یاد داشته باشید که قیمت ورق های ام دی اف کمی گران تر از سایر مدل ها می باشد. بنابراین در صورتی که هزینه دیزاین برای شما اهمیت بیشتری دارد حتما این موضوع را با طراح خود در میان بگذارید و وی را از بودجه خود مطلع کنید.

در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Pinterest
WhatsApp
Telegram
Email
Print

آخرین نوشته ها

آخرین نمونه کارها

لیست قیمتهای طراحی

تعرفه طراحی داخلی

آشپزخانه مدرن

650,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

آشپزخانه کلاسیک

900,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

کمد و دکور مدرن

520,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

کمد و دکور کلاسیک

650,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

سایر طراحی ها

بر اساس متراژ براورد می شود.

ثبت سفارش طراحی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه plannerce و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت سفارش

ثبت سفارش طراحی​

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه MDFPLAN و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید: