15ایده آشپزخانه مینیمالیستی

Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on telegram

مینیمالیسم روند ایده آل طراحی برای آشپزخانه است ، جایی که تمیزی ، سازماندهی و عملکرد تثلیث مقدس است. 

این امکان را برای سطوح شفاف ، بدون درهم و برهمی و مواد شیک فراهم می کند .

_ چه چیز دیگری می توانید نیاز داشته باشید؟

مینیمالیسم قطعاً لازم نیست که ناتمام یا خسته کننده به نظر برسد.

 با رویکرد مناسب ، آشپزخانه های مینیمالیستی همچنان پر از شخصیت و سبک خواهند بود. مورد به مورد…

1_هود بیانیه ای را انتخاب کنید

این آشپزخانه که توسط هدر هلیارد طراحی شده است تعادل کامل بین زمان و مدرن را برقرار می کند. در اینجا ، سطح کاملاً سیاه و سفید کاملاً کلاسیک و در عین حال تازه است و هود فلزی برتری غیر منتظره را ایجاد می کند.


2_روندها را آزمایش و مخلوط کنید

گرچه سبک مینیمالیستی است ، اما یک خانه کاملاً شیک و جذاب در مزرعه توسط AP Design House در این آشپزخانه جریان دارد . این آجر یک پوشش سفید رنگ سفید به دست آورد تا همه آن را روشن کند و با بقیه سطوح هماهنگ شود و آویز هندسی نیز جلوه ای مدرن از خود نشان دهد.


3_همه چیز را حساب کنید

این آشپزخانه قابل توجه یک تنه در حال انجام نیست ، با این حال بی نظیر و سرشار از شخصیت است. این بدان دلیل است که هر قطعه – از چهارپایه های بار آوانگارد ،گرفته تا آویزهای خوش فرم و جزیره – حس متمایزی از سبک و شخصیت را به فضا می بخشد. 

شعار معمار مشهور میس وندروهه اینجا دلالت میکند…

مینیمالیسم


4_گرم کن

مینیمالیست به معنای خشن نیست و این آشپزخانه طراحی شده توسط استودیوی Corrine Mathern این موضوع را ثابت می کند. گرچه خنثی و اضافی است ، اما مواد همرنگ زمین فضا را با گرما پر می کنند.


5_ریشه های معماری را گرامی بدارید

هنگامی که راجی رادخریشنان مامور تزئین این آشپزخانه در خانه ای با طراحی پیت بون شد ، او نمی خواست از جزئیات زیبای معماری چیزی کم کند. برای حفظ هرچه بیشتر ، او سه مدل از آویزهای سرژ مویل و چهارپایه ساده و بدون پشت از West Elm را انتخاب کرد. و یکی از بهترین چیزها در مورد آشپزخانه های مینیمالیستی این است که گل های شما واقعا می توانند ظاهر شوند.

6_رنگ های خنثی بی نظیر را ترکیب کنید

به جای استفاده از طرح های رنگی کاملاً سفید که با مینیمالیست ها مرتبط هستیم ، ترکیبی از کرم و خاکستری روشن را انتخاب کنید ، همانطور که در این آشپزخانه طراحی شده توسط تامسین جانسون انجام شده است . دیوارهای سفید رنگ به زیبایی با کابینت های خاکستری خنک جفت می شوند ، زیرا رنگ متضاد آنها تعادل بین یکدیگر است. اگرچه حداقل تزئینات وجود دارد ، اما زیبایی مواد و اشکال از ظرافت کم نظیر و منحصر به فرد اطمینان حاصل می کند.

7_ریسک کنید

به جای معرفی رنگ از طریق لهجه هایی مانند ظروف و ظروف آشپزی ، یک قطعه بیانیه را انتخاب کنید و از جسارت نترسید. در اینجا ، هدر هلیارد رنگ آبی ملایم و عمیق را برای پایه جزیره آشپزخانه انتخاب کرد. جسورانه است ، اما هنوز هم مینیمالیستی است.

8_آن را کلاسیک نگه دارید

در عین حال که به کلاسیک ها نیز پایبند هستید ، می توانید در مینیمالیسم شرکت کنید. به عنوان مثال این آشپزخانه deVol را یادداشت کنید . آویزهای برنزی به راحتی با چهارپایه های آشپزخانه که در زیر جزیره جمع شده اند جفت می شوند در حالی که با تزئینات کرم و کاشی های سفید براق مترو نیز تضاد دارند.

آشپزخانه سفید


9_دیوارها را شفاف نگه دارید

آجر و لوله های در معرض این فضای صنعتی امکان ایجاد پس زمینه ای تیز و ریز را فراهم می کند در حالی که جزیره و کابینت های ساده فضا را سخت تر می کنند. برای ظاهری فوق العاده تمیز و براق ، کابینت های سقفی خندق و قفسه های شناوراستفاده شده است.

کابینت مدرن


10_روی مواد تمرکز کنید

بعضی از مینیمالیست ها ممکن است احساس کنند که این آشپزخانه توسط تامسین جانسون در واقع بیشتر ماکزیمالیستی است ، اما واقعاً به دیدگاه شما بستگی دارد. با تأکید بر مواد زیبا ، از دیوار بیانیه مرمر بنفش عمیق تا سطوح نقره ای براق ، همه چیز لکه دار ، بکر و فوق العاده براق است.

آشپزخانه مدرن

11_یک پاپ رنگی اضافه کنید

در صورت دودل بودن نسبت به یک طرح رنگی،به یک طرح کاملاً سفید بپردازید. این روند طراحی هرگز قدیمی نمی شود (به خصوص در آشپزخانه). برخی از ظروف رنگی را با وسایل آشپزی و دکور اضافه کنید. در پس زمینه کاملا سفید ، به نظر می رسد قطعات لهجه قرمز در این آشپزخانه طراحی شده توسط Leanne Ford در هوا پخش می شوند.

کابینت مدرن


12_ساده نگه دارید

این آشپزخانه دارای کابینت های رنگی سیاه و خاکستری می باشد . تن و بافت متنوع به فضای خنثی علاقه می بخشد. دیوارهای بژ شنی ، چیزهای خنثی اما گرم را کمی بیشتر از یک رنگ سفید سفید یا خاکستری فوق العاده روشن نگه می دارند. صندلی شیرینگ دنجی ایجاد می کند و پنجره داخلی باعث ایجاد جریان می شود و نور را به داخل می دهد.

آشپزخانه مینیمال


13_روستیک و مدرن را مخلوط کنید

در این آشپزخانه طراحی شده توسط تامسین جانسون ، سطوح با اثر بتن ، قفسه های شناور خطی و سخت افزار به مدرن سازی عناصر شیک تر مزرعه دار در فضا مانند سقف های کاشی کشتی و آثار هنری کمک می کند.

دکور روستیک

14_مقداری سبز(گیاه) اضافه کنید

سبزی سریعا باعث تبدیل شدن به آشپزخانه مینیمال می شود ، پس چرا با یک مجموعه کوچک گیاه در آشپزخانه شروع نمی کنید؟ در این آشپزخانه که توسط هکر گاتری طراحی شده است ، کابینت های شیشه ای بدون ایجاد احساس آشفتگی به آن علاقه نشان می دهند.

کابینت هایگلاس


15_برو اسکاندیناویایی

برای ظاهری مینیمالیستی در اسکاندیناوی ، از مواد سیاه برای تمام سطوح آشپزخانه خود استفاده کنید. نتیجه براق و خوش سلیقه خواهد بود (نیازی به ذکر نیست ، چسبیدن به یک رنگ تنها روند طراحی واقعی را آسان می کند)

مینیمال

در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on print
Print

ثبت سفارش

جهت سفارش طراحی در زمینه طراحی دکوراسیون ، کابینت و آشپزخانه و نما از لینک زیر اقدام فرمایید.