ایده هایی برای طراحی آشپزخانه مدرن

Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on telegram

امروزه طراحی دکوراسیون آشپزخانه های مدرن، در میان تیم های طراحی دکوراسیون، مورد توجه ویژه ای است. و از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد. اکنون سبکهای طراحی مدرن به سمت سبک های ظریف گرایش پیدا کرده است. چیدمان آشپزخانه های مدرن پویا هستند و علاوه بر در نظر گرفتن فضایی برای پخت و پز و ذخیره سازی، زیبایی و در عین حال سادگی در آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این نوشته ایده های جدید و خلاقانه برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن به شما ارائه می دهد.

سطوح خود را آینه ای و براق کنید.

اگر عاشق سطوح آینه ای و براق از جنس استنلس استیل و براق هستید ، با یک جزیره آینه ای طلایی جلوه فلزی را به سطح برسانید. در این آشپزخانه که توسط Dries Otten طراحی شده است ، جزیره عناصر پویا را در کمال زرق و برق به وجود می آورد ، مانند لامپ سقفی تک ، رگه های صورتی سنگ مرور و نرده سقف آبی کبالت…

کابینت براق

از کاشی های طرح دار استفاده کنید

این یک ایده فوق العاده برای طراحی آشپزخانه مدرن است .طرح آشپزخانه زیر نشان می دهد که انتخاب یک تصویر زمینه طرح دار می تواند نتیجه خوبی داشته باشد در این آشپزخانه که توسط ریتا کونیگ طراحی شده است ، کاغذ دیواری مورد بحث جیپور آنتوانت پواسون است. ما آن را حتی بیشتر با کابینت های مرمر و نقاشی شده با رگه های بنفش دوست داریم. برای محافظت از آن در برابر آسیب آب ، کونیگ شیشه ای نامرئی را روی کاغذ دیواری بین پیشخوان و کابینت ها اضافه کرده اند.

طراحی هوشمندانه

این طراحی آشپزخانه مدرن که توسط متیو فرارینی انجام شده است ، با راه حل های هوشمندانه برای فضای کوچک در حال انفجار است. او از درهای متحرک چوبی تاشو برای پنهان کردن کل پیشخوان و سطح کابینت در برابر دیوار استفاده کرده است.

آشپزخانه مدرن

یک سینک اضافی در نظر بگیرید

یک ظرفشویی اضافی در این آشپزخانه کالیفرنیا توسط Reath Design به لطف گوشه ای از میز کار بزرگ که در گوشه ای روشن قرار گرفته است ، به عنوان محلی برای چیدمان گل ها است . طراحان با آویختن پرده های چین دار از میله ها ، وسایل اضافی را در زیر سینک ظرفشویی پنهان کردند. دامن ، آجرهای نمایان ، کاشی های تراوتن و چراغ آویز همگی باعث احساس یک سبک country(کانتری) در حالت مرمر مدرن می شوند.

سینک آشپزخانه

هرگز المانهای شاخص را دست کم نگیرید

در این آپارتمان پاریسی توسط تیم طراحی، آویز کاملاً بزرگ و موج دار همه چیز را مانند یک جارو باز تحت شعاع میگیرد و اینگونه اتاق را روشن می کند.  یا مثلا یک عنصر مانند پارچ سرخابی، رنگی سرگرم کننده به آشپزخانه صنعتی می بخشد.

لوستر آشپزخانه

در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on print
Print

آخرین نوشته ها

آخرین نمونه کارها

لیست قیمتهای طراحی

تعرفه طراحی داخلی

آشپزخانه مدرن

210,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

آشپزخانه کلاسیک

285,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

کمد و دکور مدرن

150,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

کمد و دکور کلاسیک

195,000 تومان

تعرفه طراحی داخلی

سایر طراحی ها

بر اساس متراژ براورد می شود.

ثبت سفارش طراحی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه mdfplan و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت سفارش

ثبت سفارش طراحی​

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه mdfplan و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید: