ایده هایی برای طراحی آشپزخانه مدرن

Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on telegram

سطوح خود را آینه ای کنید

اگر عاشق سطوح آینه ای و براق از جنس استنلس استیل و براق هستید ، با یک جزیره آینه ای طلایی جلوه فلزی را به سطح برسانید. در این آشپزخانه که توسط Dries Otten طراحی شده است ، جزیره عناصر بازیگوش را در کمال زرق و برق به وجود می آورد ، مانند چراغ آویز منفرد ، چرخش هایی از سنگ مرمر صورتی و نرده سقف آبی کبالت…

کابینت براق

یک تصویر زمینه ماجراجویانه انتخاب کنید

این یک ایده فوق العاده برای طراحی آشپزخانه مدرن است .این تصویر زمینه چرخشی ،ثابت می کند که تصمیم گیری در مورد طراحی ماجراجویانه می تواند نتیجه خوبی داشته باشد در این آشپزخانه که توسط ریتا کونیگ طراحی شده است ، کاغذ دیواری مورد بحث جیپور آنتوانت پواسون است. ما آن را حتی بیشتر با کابینت های مرمر و نقاشی شده با رگه های بنفش دوست داریم. برای محافظت از آن در برابر آسیب آب ، کونیگ شیشه ای نامرئی را روی کاغذ دیواری بین پیشخوان و کابینت ها اضافه کرده اند.

طراحی هوشمندانه

این طراحی آشپزخانه مدرن که توسط متیو فرارینی انجام شده است ، با راه حل های هوشمندانه برای فضای کوچک در حال انفجار است. او از درهای متحرک چوبی تاشو برای پنهان کردن کل پیشخوان و سطح کابینت در برابر دیوار استفاده کرده است.

آشپزخانه مدرن

یک سینک اضافی اضافه کنید

یک ظرفشویی اضافی در این آشپزخانه کالیفرنیا توسط Reath Design به لطف گوشه ای از میز کار بزرگ که در گوشه ای روشن قرار گرفته است ، به عنوان محلی برای چیدمان گل ها است . طراحان با آویختن پرده های چین دار از میله ها ، وسایل اضافی را در زیر سینک ظرفشویی پنهان کردند. دامن ، آجرهای نمایان ، کاشی های تراوتن و چراغ آویز همگی باعث احساس یک سبک country(کانتری) در حالت مرمر مدرن می شوند.

سینک آشپزخانه

هرگز لهجه ها را دست کم نگیرید

در این آپارتمان پاریسی توسط تیم طراحی، آویز کاملاً بزرگ و موج دار همه چیز را مانند یک جارو باز تحت شعاع میگیرد و اینگونه اتاق را روشن می کند.  یا مثلا یک عنصر مانند پارچ سرخابی، رنگی سرگرم کننده به آشپزخانه صنعتی می بخشد.

لوستر آشپزخانه

در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on print
Print

ثبت سفارش

جهت سفارش طراحی در زمینه طراحی دکوراسیون ، کابینت و آشپزخانه و نما از لینک زیر اقدام فرمایید.