ایده های آشپزخانه با نقشه باز

Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on telegram

فضاهای آشپزخانه ، ناهار خوری و اتاق نشیمن با یک نقشه باز ، تنوع زیادی برای شیوه زندگی امروز ما به وجود می آورد…

برای پخت و پز ، فضایی برای سرگرمی و فضایی برای جمع شدن کل خانواده ، گپ زدن وحتی فقط حضور در کنار یکدیگر…

 این یک مزیت واقعی است بتوانید هنگام تهیه وعده عصرانه در انجام مشق شب کمک کنید. و بتوانید در حالی که وظایف دیگر را کنترل می کنید ، مراقب کودکان باشید.

آیا آشپزخانه اوپن ایده خوبی است؟

آشپزخانه با نقشه باز اغلب ایده های خوبی محسوب می شود ، به خصوص در یک خانه مدرن.

یکی از شگفتی های بزرگ می تواند این باشد که فضای کمی برای اضافه کردن فضای قابل استفاده برای غذاخوری در آشپزخانه فعلی خود نیاز دارید .

چگونه یک آشپزخانه با نقشه باز درست می کنید؟ 

ساخت آشپزخانه با نقشه باز در خانه بسیار آسانتر از آن است که فکر می کنید.

پسوند گران قیمت تنها گزینه برای فضاسازی نیست. اولین قدم باید همیشه این باشد که ببینید آیا فضای بیشتری که برای مثال در حال حاضر دارید ، یک اتاق ناهار خوری کم مصرف ، بخشی از راهرو ، یک گاراژ وجود دارد یا خیر. ارزش این است که در این مرحله اولیه با متخصصین تماس بگیرید زیرا یک چشم آموزش دیده راه حل هایی را می بینید که به سادگی انجام نخواهید داد و تجربه و دانش خوبی را برای به دست آوردن بهترین ها برای فضا خواهد داشت.

یک فضای سخت کوش به یک چارچوب مناسب احتیاج دارد – باز هم چیزی که در آغاز پروژه نیاز به آدرس دهی دارد و یک طراح خوب می تواند به شما کمک کند.

جان آزبورن طراح می گوید: “یک طراح داخلی با یک دکوراتور داخلی که رنگ و کوسن را انتخاب می کند متفاوت است .” یک طراح خوب باید جنبه های فنی زهکشی ، برق ، تأمین آب و پسماند ، لوله کشی ، لوله کشی ، کابل ها و مدارهای روشنایی را درک کند – تمام عناصر ساختاری مورد نیاز برای تحقق بهترین طراحی.

برق می تواند سوکت ها و سوئیچ ها را در هرجایی که راحت تر است قرار دهد ، لزوماً در مکان هایی که جذاب به نظر می رسند ، در حالی که یک طراح داخلی چیزی ایجاد می کند که از نظر عملکرد و زیبایی عمل می کند. ‘ این امر خصوصاً در آشپزخانه ای با نقشه باز که طیف وسیعی از خدمات مورد نیاز است ، چالش برانگیز است.

آشپزخانه باز

آیا آشپزخانه اوپن ارزش دارد؟

به طور خلاصه ، بله. یکی از مشهورترین پروژه های تغییر شکل خانه برای ایجاد ارزش افزوده در خانه ، دست کشیدن بین آشپزخانه ، غذاخوری و اتاق نشیمن موجود برای ایجاد فضای آشپزخانه با طرح باز است. 

بهبود جریان فضایی یا به حداکثر رساندن مناظر به باغ در صورت انجام صحیح می تواند ارزش افزوده داشته باشد ، اما قبل از شروع به توصیه های ساختاری بپردازید. یک معمار یا سازنده می تواند پیشنهادهایی را برای بهبود طرح آشپزخانه با نقشه باز ارائه دهد.

بسیاری از طراحان آشپزخانه با مشاهده تغییر شکل فضا برای تنها هدف ایجاد آشپزخانه اوپن ، بسیاری از طراحان آشپزخانه را در دیدن تصویر بزرگتر تجربه می کنند و اغلب ارتباطات خوبی با سازندگان محلی دارند. کتی پل ، طراح در مبلمان ریچارد بیکر می گوید: “طراح آشپزخانه شما همچنین ممکن است معماری را بشناسد که پروژه مشابهی را انجام داده باشد.” 

در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on print
Print

ثبت سفارش

جهت سفارش طراحی در زمینه طراحی دکوراسیون ، کابینت و آشپزخانه و نما از لینک زیر اقدام فرمایید.